جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 27751
  تاریخ انتشار : 6 خرداد 1392 9:37
  تعداد بازدید : 522

  شعب تخصصی محیط زیست در دادسراها

  فرمانده یگان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه قاضی ویژه محیط زیست باید پرونده های زیست محیطی را قضاوت کند، افزود: در دفتر حقوقی سازمان حفاظت محیط زیست به دنبال ایجاد شعبه تخصصی محیط زیست در دادسراها هستیم.

  Multimedia_pics_1388_2_photo_6637.jpg

  سرهنگ حمیدرضا خیلدار در گفت‌وگو با خبرنگار «محیط زیست» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه تغییر جریمه‌های زیست محیطی باید پس از آسیب‌شناسی و برنامه‌ریزی انجام شود، افزود: قوانین مربوط به مسائل و تخلفات زیست محیطی برای قاضی متخصص در این زمینه ملموس‌تر بوده و بهتر می‌تواند تصمیم‌گیری کند.

   

  وی در خصوص افزایش نیروی یگان حفاظت محیط زیست نیز اظهار کرد: در ساختار یگان افزایش بیش از 6000 نیرو تصویب شده است که با نهایی شدن مصوبات دولت و مجلس محقق خواهد شد.

   

  فرمانده یگان حفاظت محیط زیست درباره جذب نیروهای امریه گفت: با توجه به اینکه اولاد ذکور متولد 70 به بعد کاهش یافته، ستاد کل نیروهای مسلح سهمیه سربازان امریه را در همه سازمان‌ها کاهش داده و سهمیه یگان حفاظت را به کلی قطع کرد.

   

  خیلدار اضافه کرد: البته در قالب نیروهای برخی معاونت‌های سازمان مانند حوزه معاونت طبیعی، سربازان کارشناس مرتبط با تخصص‌شان جذب می‌کنیم اما برای نیروهای یگان چنین کاری محقق نخواهد شد.

   

  به نقل از:

  www.isna.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
360926005
اکنون :
18