جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 27762
  تاریخ انتشار : 6 خرداد 1392 13:6
  تعداد بازدید : 447

  با تصویب مجلس؛

  دستگاه های اجرایی مکلف به ارایه عملکرد بودجه 91 و 92 به معاونت برنامه ریزی رییس جمهور شدند

  نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به بند های هزینه ای لایحه بودجه 92 تمام دستگاه های اجرایی ملی و استانی را مکلف کردند که گزارش عملکرد قانون بودجه سال های 91 و 92 را به معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور ارایه کنند.

   بر اساس این مصوبه در اجرای ماده 35 قانون برنامه و بودجه کلیه دستگاه‌های اجرایی ملی و استانی موضوع ماده 222 قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران مکلف شدند که تمامی اطلاعات درخصوص عملکرد قانون بودجه سال‌های 1391 و 1392 از جمله عملکرد احکام مندرج در ماده واحده، عملکرد منابع و مصارف را به ترتیبی که معاونت برنامه‌ریزی و نظارت رییس جمهور مقرر می‌کند به این معاونت ارایه کند.

   

  همچنین در اجرای حکم ماده 219 قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران نمایندگان مجلس شورای اسلامی دستگاه‌های اجرایی را مکلف کردند فعالیت‌های مربوط به هریک از برنامه‌های اجرایی این قانون را به همراه اهداف کمی ذی‌ربط در موافقتنامه‌های متبادله با معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور منظور کنند.

   

  همچنین چگونگی انتخاب فعالیت‌ها، هزینه‌یابی و مدیریت عملکرد اجرای بودجه هزینه‌ای دستگاه‌های اجرایی براساس دستورالعملی خواهد بود که توسط معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور تهیه و به دستگاه‌ها ابلاغ می‌شود.

   

  منبع خبر

  http://www.isna.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
361134189
اکنون :
96