جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 27765
  تاریخ انتشار : 6 خرداد 1392 13:20
  تعداد بازدید : 635

  ارسال پیش نویس اولیه قانون کار به مجلس

  سخنگوی کانون عالی انجمنهای صنفی کارگران کشور از اعمال برخی تغییرات در پیش نویس اولیه اصلاح قانون کار و ارسال آن به کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد.

  204[1].jpg

  هادی ابوی گفت: کانون عالی انجمنهای صنفی کارگران کشور به همراه دیگر تشکلهای کارگری به این نتیجه رسیدند که همان پیش نویس اولیه اصلاحیه قانون کار را که با توافق کارفرمایان و وزارت کار تدوین و تصویب شد، به مجلس ارسال کنند با این تفاوت که یکسری تغییرات جزئی روی برخی از مواد صورت گرفت و متن پیش نویس اولیه با اعمال اصلاحاتی به کمیسیون اجتماعی مجلس ارسال شد.

   

  وی گفت: تاکید ما همان پیش نویس اولیه‌ای است که مورد توافق همه شرکای اجتماعی قرار گرفت و قرار بود به عنوان اصلاحیه قانون کار به مجلس فرستاده شود.

   

  ابوی در عین حال از بازگشت اصلاحیه به دولت خبر داد و گفت: بر اساس آخرین اطلاعاتی که داریم هیات دولت اصلاحیه را از مجلس پس گرفته و کمیسیون اجتماعی نیز مذاکراتی را در این خصوص صورت داده است.

   

  سخنگوی کانون عالی انجمنهای صنفی کارگران کشور همچنین درباره جلسه روز سه‌شنبه شورای عالی کار که قرار است به منظور بررسی کمک هزینه مسکن و خواربار کارگران برگزار شود، اظهار کرد: آخرین پیشنهادات خود را ارائه کرده‌ایم و امیدواریم که در این جلسه با توافق نهایی میان نمایندگان کارگران و کارفرمایان در شورای عالی کار و مساعدت وزیر کار، انتظارات جامعه کارگری برآورده شود.

   

  منبع خبر

  http://www.isna.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
360926005
اکنون :
16