جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 27767
  تاریخ انتشار : 6 خرداد 1392 13:29
  تعداد بازدید : 711

  دانشگاه ملی ایرلند برگزار می کند

  دوره تابستانه دیوان کیفری بین المللی

  طی این دوره پنج روزه که اساتید صاحب نام حقوق کیفری بین المللی از جمله «پرفسور شاباث» در آن به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت موضوعاتی از قبیل تاسیس دیوان، نظام حقوقی دیوان و ساختار و کارکرد های آن مورد بحث واقع خواهد شد.

  «مرکز ایرلندی حقوق بشر دانشگاه ملی ایرلند» از تاریخ بیست و هفتم تا سی و یکم خردادماه سال جاری اقدام به برگزاری یک دوره فشرده تابستانه درباره «دیوان کیفری بین المللی» می نماید. طی این دوره پنج روزه که اساتید صاحب نام حقوق کیفری بین المللی از جمله «پرفسور شاباث» در آن به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت موضوعاتی از قبیل تاسیس دیوان، نظام حقوقی دیوان و ساختار و کارکرد های آن مورد بحث واقع خواهد شد.

  همچنین موضوعات کلی تری نیز همچون جرایم بین المللی داخل در صلاحیت دیوان، صلاحیت جهانی، مصونیت های کیفری و نقش بزه دیدگان در عدالت کیفری بین المللی در دایره موضوعات مورد مطالعه این دوره خواهد بود.

  علاقه مندان برای کسب اطلاع بیشتر و ثبت نام می توانند به وبگاه رسمی این دوره که در ذیل بدان اشاره شده است رجوع نمایند. لازم به ذکر است تعداد معدودی کمک هزینه شرکت در این دوره برای متقاضیان از سوی مرکز برگزار کننده آن ارایه می شود.

  http://conference.ie/Conferences/index.asp?Conference=199

   

  منبع خبر

  http://rhoghough.ir/?p=8922


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
360925936
اکنون :
14