جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 27803
  تاریخ انتشار : 7 خرداد 1392 14:27
  تعداد بازدید : 648

  رییس دادگستری فارس:

  پرونده حادثه برمشور در دادسرای جنایی است

  رییس کل دادگستری استان فارس از تشکیل پرونده حادثه سایت بازیافت برمشور شیراز و آغاز بررسی های مقدماتی در این پرونده خبرداد.

  hemmat khahi-4-309.jpg

   ذبیح‌الله خداییان با بیان این مطلب، در جمع خبرنگاران گفت: پس از وقوع این حادثه دستگاه قضایی بر اساس وظیفه، پرونده‌ای را در دادسرای جنایی شیراز تشکیل داد و با مسئولیت معاون دادستان و رییس دادسرای جنایی، موضوع را در دست بررسی دارد.

   

  خداییان گفت: اکنون با تعیین کارشناسانی، موضوع در مرحله بررسی مقدماتی است و ان‌شاءالله با تکمیل بررسی‌ها و مشخص شدن علت یا عوامل بروز این حادثه، در صورت وجود مقصر یا مقصرانی، برخورد قانونی انجام می‌شود.

   

  وی در پاسخ به این سئوال که آیا پرونده‌ای مرتبط با برخی مدیران دستگاه‌های دولتی یا نیمه‌دولتی در فارس تشکیل شده است، گفت: پرونده‌هایی تشکیل شده و افرادی نیز احضار شدند، اما تا پایان بررسی و تعیین و تشخیص موضوع، نمی‌توانیم هیچ‌گونه اطلاع‌رسانی انجام دهیم؛ زیرا هنوز مجرمیت فرد یا افرادی محرز نشده است.

   

  خداییان در مورد معادن منطقه بهرام‌گور نیز گفت: موضوع در ستاد جلوگیری از تخریب منابع طبیعی، بررسی شد و با توجه به اعلام نظر سازمان حفاظت محیط زیست مبنی بر احتمال بروز زیان به گونه‌های نادر گیاهی و جانوری منطقه، مصوب کردیم که مراجع قانونی باید از مصوبه تمکین کنند و امری خلاف قانون انجام نشود.

   

  منبع خبر

  http://www.isna.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
361134137
اکنون :
98