جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 27804
  تاریخ انتشار : 7 خرداد 1392 14:33
  تعداد بازدید : 578

  هشدار دادستان قزوین به اخلال گران فضای سیاسی

  دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: به آن دسته از افراد و اشخاصی که دانسته و ندانسته قصد برهم ریختن نظم و امنیت سیاسی را دارند و موجبات ناآرامی در میان شهروندان را فراهم کنند، قاطعانه هشدار می دهیم که به شدت با آن ها برخورد خواهیم کرد.

  2341.jpg

  حجت‌الاسلام صادقی‌نیارکی با اشاره به انتخابات ریاست‌جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا، اظهار کرد: با اعلام‌نظر شورای نگهبان و هیات نظارت، هرگونه حرف و حدیث در این حوزه باید به پایان برسد و همه کاندیداها، احزاب و نهادها باید همت خود را صرف برگزاری یک انتخابات باشکوه و تحقق منویات مقام معظم رهبری در خلق حماسه سیاسی کنند.

   

  دادستان عمومی و انقلاب قزوین، افزود: همه کاندیداها در برابر قانون باید تسلیم بوده و تمکین کنند؛ زیرا در پیش گرفتنِ بی‌قانونی در شأن یک نامزد انتخاباتی نیست و کسی که می‌خواهد منتخب شورای یک شهر باشد، سزاوار است که بیشتر از دیگران پایبند قانون و مقررات باشد.

   

  وی بیان کرد: انتظار ما این است که با شروع تبلیغات انتخاباتی، شاهد فضایی شاد و سازنده‌ بوده و نامزدها و هواداران آنها از تخریب و بداخلاقی نسبت به یکدیگر خودداری کنند و تمامی نامزدهای تایید صلاحیت شده و حتی افرادی که صلاحیت‌ آن‌ها رد شده و احراز نشده، اخلاق و رفتار انتخاباتی را رعایت کنند.

   

  منبع خبر

  http://www.isna.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
361134189
اکنون :
94