جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 27898
  تاریخ انتشار : 8 خرداد 1392 12:59
  تعداد بازدید : 462

  واکنش دولت به گزارش کمیسیون اصل 90

  دروغ است؛تهیه کنندگان گزارش خلاف واقع مجازات شوند

  از هیأت رییسه محترم مجلس شورای اسلامی به ویژه جناب آقای لاریجانی رییس محترم مجلس شورای اسلامی تقاضا می نماییم با این جرم آشکار یعنی تنظیم و ارائه گزارش خلاف واقع و کذب برخورد نمایند.

  به دنبال انتشار مطلبی از سوی پور مختار رییس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی که در آن اسامی همسر و فرزند آقای حمید بقایی به عنوان همراهان سفر رییس جمهور به آمریکا مطرح شده اداره کل روابط عمومی معاونت اجرایی و سرپرستی نهاد ریاست جمهوری به این گزارش پاسخ داد.

   متن جوابیه به شرح زیراست:

  ۱- گزارش آقای پور مختار رییس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم کبودر آهنگ مبنی بر همراهی همسر و فرزند آقای حمید بقایی در سفر رییس جمهور به آمریکا خلاف واقع و دروغ محض بوده و خانواده ایشان تا کنون سفری به آمریکا نداشته اند.

  ۲- جای بسی تأسف است که کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی که می بایست مرجع گزارشات دقیق و صحیح مورد استناد قضایی باشد این گونه گزارشات خلاف واقع و کذب منتشر می نماید که نتیجه‌ای جز وهن مجلس و تشویش افکار عمومی در پی ندارد. آیا انتشار این گزارش خلاف واقع دلیلی بر عدم دقت در تهیه گزارش و نهایتاً خلاف واقع بودن سایر گزارشات این کمیسیون نخواهد بود ؟ آیا استعفا و مجازات رییس کمیسیون اصل ۹۰ و دیگر تهیه کنندگان این گزارش خلاف واقع که موجب گمراهی مسؤولان تصمیم گیر خواهد بود حداقل انتظار مردم نیست؟

  ۳- لذا از هیأت رییسه محترم مجلس شورای اسلامی به ویژه جناب آقای لاریجانی رییس محترم مجلس شورای اسلامی تقاضا می نماییم با این جرم آشکار یعنی تنظیم و ارائه گزارش خلاف واقع و کذب برخورد نمایند تا از این پس شاهد افول جایگاه کمیسیون اصل ۹۰ نزد مردم نباشیم

   

   

  به نقل از:

  www.rhoghough.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
360926152
اکنون :
12