جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 48641
  تاریخ انتشار : 25 اسفند 1392 16:47
  تعداد بازدید : 437

  تامین اجتماعی: یک ریال هم کسری نداریم

  در دولت یازدهم با اعتماد به سازمان تامین اجتماعی با وجود کسری بودجه 5 هزار و 100 میلیارد تومانی، در حال حاضر هیچ مشکلی نیست و یک ریال نیز کسری نداریم.

  رئیس سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه طی هفته جاری کار بیمه 50 هزار کارگر ساختمانی آغاز شده است گفت: در دولت یازدهم با اعتماد به سازمان تامین اجتماعی با وجود کسری بودجه 5 هزار و 100 میلیارد تومانی، در حال حاضر هیچ مشکلی نیست و یک ریال نیز کسری نداریم.

  به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، سیدتقی نوربخش پیش از ظهر امروز در دیدار با استاندار کرمان اظهار داشت: در کل کشور 13 میلیون بیمه شده اصلی تامین اجتماعی هستند که به همراه خانواده‌های آنها شامل 34 میلیون نفر می‌شود.

  وی بیان داشت: چهار میلیون نفر مستمری‌بگیر بیمه تامین اجتماعی هستند و از خدمات متعدد این بیمه استفاده می‌برند.

  نوربخش عنوان کرد: 16 تا 17 مزیت بیمه‌ای از جمله بیکاری، ایام بارداری، حق مسکن و ... به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی تعلق می‌گیرد.

  ‌وی خاطرنشان کرد: برای صیانت از ذخایر ارزش افزوده نیازمند فعالیت‌های سرمایه‌گذاری هستیم تا بتوانیم تعهدات خود را به اجرا بگذاریم.

  نوربخش گفت: سازمان تامین اجتماعی بدون تکیه بر منابع دولتی خود را مدیریت می‌کند.

  وی ابراز داشت:‌ مشکلات حاشیه‌ای بر فعالیت‌های بیمه تاثیر داشته است و ‌طی هشت سال گذشته با تغییرات متعدد مدیریتی روبه‌رو بوده‌ایم.

  رئیس سازمان تامین اجتماعی افزود: در دولت یازدهم با اعتماد به سازمان تامین اجتماعی با وجود کسری بودجه 5 هزار و 100 میلیارد تومانی، در حال حاضر هیچ مشکلی نیست و یک ریال نیز کسری نداریم.

  نوربخش اظهار داشت: 600 میلیارد تومان از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و 900 میلیارد تومان از وزارت امور اقتصادی و دارایی پول گرفتیم.

  وی تصریح کرد: نتیجه این دریافت مبالغ این است که عیدی قبل از سال پرداخت شده و مستمری به تعویق افتاده نیز نداریم.

  نوربخش با اشاره به ارتقای خدمات دارویی و زیر پوشش قرار گرفتن درمان نازایی در بیمه تامین اجتماعی گفت: طی هفته جاری کار بیمه 50 هزار کارگر ساختمانی آغاز شده است.

  رئیس سازمان تامین اجتماعی بیان داشت: 40 درصد از جمعیت استان کرمان زیرپوشش بیمه تامین اجتماعی هستند و سه بیمارستان تامین‌اجتماعی با 600 تخت به شهروندان کرمانی خدمات می‌دهند.

  نوربخش افزود: 16 مرکز درمانی و 26 شعبه مادر تامین اجتماعی در استان کرمان فعالیت دارند که نسبت به سایر استان‌ها از شبکه مناسبت‌تری برخوردار هستند.

  وی عنوان کرد: بیمارستان 300 تخت‌خوابی پیامبر اعظم (ص) کرمان نیز با 300 تخت در اوایل سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد و گام بزرگی برای بیمه شدگان تامین اجتماعی و مردم کرمان است.

  نوربخش خواستار همکاری لازم از سوی مسئولان و مقامات استانی با تامین اجتماعی شد.

   

  به نقل از:

  www.tabnak.ir

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
360470502
اکنون :
18